Fundraiser / Ostatní specialisté v oblasti sociální práce

FirmaCharita Jindřichův Hradec
ÚvazekZkrácený úvazek
Mzdaod 16 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

CO VÁS ČEKÁ
Udržování vztahů a kontaktů se stávajícími dárci a péče o ně
Oslovování potencionálních individuálních a firemních dárců
Příprava a řízení fundraisingových kampaní a akcí
Tvorba fundraisingové strategie Charity Jindřichův Hradec
Vedení agendy týkající se získaných darů (potvrzení o darech/ darovací smlouvy, evidence dárců, správa veřejných sbírek…)
NABÍZÍME:
Zaměstnání na 0,5 úvazku v Jindřichově Hradci za 16.000 Kč na měsíc
Flexibilní pracovní dobu, s možností práce z domova
Nestereotypní, smysluplnou a kreativní práci v příjemném kolektivu rozvíjející se Charity
Podporu v oblasti rozvoje a vzdělávání
Možnost podílet se na rozvoji Charity Jindřichův Hradec, prostor pro seberealizaci
POŽADUJEME
min SŠ vzdělání , trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
Řidičský průkaz typu B
Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, Teams…)
Výborné komunikační, prezentační a organizační schopnosti
Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilitu, kreativitu, osobnostní zralost
Zájem poznávat prostředí Charity, ztotožnění s jejími cíli a hodnotami
Zkušenosti z oblasti fundraisingu, orientace v prostředí neziskové organizace či
sociálních služeb výhodou
Své strukturované životopisy a motivační dopisy zasílejte do 5. 3. 2024 na
email: [email protected]. Vybraní uchazeči budou pozváni k
osobnímu pohovoru. Nástup možný ihned. Více informací na tel.: 731 604 554.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Arch. Teplého 1306, Jindřichův Hradec, 37701, Česko
mzda, plat (hrubý):od 16 000 Kč
typ pracovního úvazku:Zkrácený úvazek
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Charita Jindřichův Hradec, IČ: 70810729
datum zveřejnění nabídky práce:23. 02. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Mgr. Miroslava Mayerová
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Charita Jindřichův Hradec u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 16 000 Kč ; Pracovní úvazek: Částečný úvazek ; Typ směn: pružná pracovní doba ; Adresa práce: Arch. Teplého 1306, Jindřichův Hradec, 37701, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.